string(2) "pl"

Kilka słów o nas

Kim jesteśmy?

Na początek warto się przedstawić.
Nazywamy się ECOstand i jesteśmy producentem stojaków ze sklejki - firmą rodzinną, która funkcjonuje na rynku produktów reklamowych od 1998 roku, aż trudno uwierzyć, że to już 22 lata!

Od samego początku zajęliśmy się produkcją stojaków reklamowych, wystawowych (inna nazwa to standy reklamowe, standy wystawowe, stojaki ekspozytory) przeznaczonych dla marketingowej i promocyjnej obsługi handlu.

Dlaczego Eco?

No cóż. Od zawsze bliska była nam idea zachowania równowagi i harmonii w relacji pomiędzy działalnością człowieka a przyrodą, czyli środowiskiem, w którym funkcjonuje. Dlatego produkcja, którą rozpoczęliśmy ponad 20 lat temu, realizowana jest w oparciu o materiały naturalne, organiczne, przyjazne środowisku i łatwe do wykorzystania w procesie recyklingu.

Początkowo nasze standy reklamowe wykonywaliśmy z kartonu, surowca w 100% biodegradowalnego. Chcieliśmy jednak zaproponować naszym klientom ekspozytory trwalsze, dające możliwość wielokrotnego ich wykorzystania, ale będące nadal produktem ekologicznym. W ten sposób zainteresowaliśmy się sklejką, materiałem równie naturalnym jak papier, a jednak dającym większe możliwości aranżacyjne w produkcji stojaków. I tak oto ekologiczny format reklamowy POS stał się naszym flagowym produktem.

A co to jest POS?

No tak. Warto jeszcze wyjaśnić skrót, tak powszechny w marketingowej terminologii, ale przecież nie wszyscy jesteśmy marketingowcami prawda? Otóż POS (z ang. point of sale materials) oznacza wszelkie materiały – przedmioty stawiane w miejscu dokonywania zakupów przez klientów, które mają za zadanie wspierać sprzedaż bezpośrednią. Zalicza się do nich, produkowane właśnie przez nas, wszelkiego typu ekspozytory, standy oraz stojaki reklamowe ze sklejki.

Certyfikowane materiały

Zgodnie z bliską nam ideą, przy realizacji zamówień wykorzystujemy sklejkę najwyższej jakości, a więc posiadającą certyfikat FSC (Forest Stewardship Council) wydany przez Control Union.

Oznacza to, że zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju, korzystamy z drewna pozyskiwanego przy jednoczesnym zachowaniu żywotności lasów i ich bogactw biologicznych. Masz więc pewność, że zakupiony u nas stojak reklamowy jest faktycznie ekologiczny, w pełnym tego słowa znaczeniu.

Ponadto warto abyś wiedział, że jako Ecostand – producent standów z drewna – sami jesteśmy w procesie certyfikacji FSC.

Wielkość zamówienia

Słuchaj.
Nie ważne czy jesteś dużym klientem czy niewielkim, hurtownikiem czy detalistą. My wszystkich naszych klientów traktujemy jednakowo i z jednakową uwagą i zaangażowaniem realizujemy ich zamówienia.

Faktycznie, najczęściej wykonujemy duże zlecenia, ale zdajemy sobie sprawę, że niekiedy potrzebnych jest raptem kilka stojaków, dla małej, dopiero wkraczającej na rynek, firmy. Dlatego zrealizujemy dla Ciebie zamówienie na 1000, 100, lub 10 sztuk ekspozytorów reklamowych.

Przygotowanie projektu

Mamy zespół świetnych projektantów. Zgłaszając się do nas, możesz zdać się całkowicie na Ich kreatywność, pomysłowość i doświadczenie, ale…...no właśnie.

Może masz własną wizję, jak powinien wyglądać stand reklamujący Twój towar, produkt czy usługę? Jesteśmy otwarci na Twoje sugestie. Projektanci uwzględnią je przy opracowywaniu kształtu, nadruku, wielkości, tak by powstał ekspozytor idealnie dopasowany do Twoich potrzeb.

Pamiętaj, że dobrze wyeksponowany towar, to większa sprzedaż, a My Tobie w tym pomożemy.

Prostota i funkcjonalność

Konstrukcję stojaków ze sklejki oparliśmy na wygodnych, praktycznych i ergonomicznych rozwiązaniach, dzięki czemu złożysz je szybko i bez nerwów, nie potrzebując do tego ani narzędzi, ani śrubek, ani kleju. Jedyne co może się Tobie przydać, to intuicja i może wspomnienie  dziecięcych zabaw klockami ;)

Obsługa od A do Z

Kiedy już zdecydujesz się na konkretny stojak reklamowy, zatwierdzisz ostateczny jego projekt, nie musisz się niczym martwić. Zapewniamy pełną, kompleksową obsługę, a więc nasze maszyny dokonają precyzyjnego cięcia, frezowania, szlifowania oraz nadruku.

Następnie dział kontroli sprawdzi, czy stojak został prawidłowo wykonany i bez problemu można go złożyć. W końcu zostanie zapakowany, paczka zaadresowana i wysłana do Ciebie, byś mógł cieszyć się najwyższej jakości ekologicznym ekspozytorem towaru.