Dołącz do nas     
BabyEcoLogica
BabyEcoLogica
BabyEcoLogica

Trochę historii naszej firmy


Skąd się wziął ECOstand i pomysł na Display ze sklejki?


Pomysł na produkcję stojaków ekologicznych ze sklejki ECOstand to konsekwencja naszego długoletniego doświadczenia w oferowaniu formatów reklamowych POS.

W kontakcie z Klientami jesteśmy od 1998 r., kiedy to rozpoczęliśmy produkcję kartonowych ekspozytorów przeznaczonych dla handlu. Inspirowani Państwa opiniami dotyczącymi standów kartonowych oraz poszukując sposobu na tworzenie trwalszych, dających większe możliwości aranżacyjne i bardziej estetycznych produktów sięgnęliśmy po displaye ze sklejki.

Możliwości jakie daje nam sklejka okazały się „strzałem w dziesiątkę”. Obecnie realizujemy zlecenia na POS ze sklejki dla największych korporacyjnych klientów.

Czym jest ECOstand?


Dostosowani do odbiorcy


W ECOstand możesz skorzystać z naszego elastycznego podejścia i dostosować skalę zamówienia do swoich potrzeb. Nie musisz kupować hurtem!

Choć realizujemy zamówienia na 100-tki sztuk, rozumiemy również potrzeby mniejszych odbiorców. Wiemy także, jak ważne jest próbowanie i pozwalamy Tobie przekonać się o naszej jakości, zanim kupisz większą partię.

Możemy Cię zapewnić, że już jeden stojak ekologiczny ECOstand robi wielką różnicę, a zawsze możesz kupić ich więcej.

Skrojone na miarę


Lubimy rzeczy dobrze dopasowane i oferujemy możliwość składania zamówień na indywidualne projekty. Stwórz własny ekspozytor ekologiczny. Pokaż nam, w czym będzie najlepiej Twoim produktom!

Nasza technologia produkcji pozwala dostosować ECOstand do Twoich potrzeb. Kształt, nadruki na powierzchniach, frezowane elementy, dostosowana wielkość – to cechy, które wyróżniają dobry POS. Dobra ekspozycja poprawia sprzedaż. Nasz dział projektowy czeka na nowe wyzwania, warto wykorzystać ich kreatywność.

Zaprezentuj swoje produkty w wyjątkowej oprawie, na którą zasługują.

Kompleksowa usługa


Od pomysłu, przez projekt, aż po nadruk, cięcie, ostatnie szlify i zaadresowanie paczki. ECOstand zanim trafi do Ciebie jest tylko w naszych rękach.

Dzięki temu możemy utrzymać najwyższą jakość i dać Ci pewność, że nie stracisz czasu na odbiór i montaż wadliwych produktów. Kontrola na wielu etapach procesu eliminuje najdrobniejsze błędy i sprawia, że oferujemy Ci kompletny i wykonany z najwyższą starannością stojak ze sklejki drewnianej.

A jeśli masz jakieś pytania, życzenia czy uwagi, zawsze możemy odnieść je do produktu, który właśnie dla Ciebie tworzymy – bo jest u nas, pod ręką.

Wygodne rozwiązania


Proste jak klocki LEGO! ECOstand wyszedł z zamiłowania do wygodnych rozwiązań, stąd decyzja o rozpoczęciu produkcji stojaków i ekspozytorów ze sklejki, których montaż trwa jedynie kilka chwil – bez narzędzi, zgubionych części lub ostrych przedmiotów.

W swoim sklepie lub podczas wizyty u kontrahentów zajmują się Państwo wyłącznie sprzedażą, a nie tracą czasu na projekty ‚zrób to sam’. Dlatego montaż naszych produktów zawsze odbywa się bez użycia narzędzi.

Wygodnie, szybko, łatwo i po chwili można już planować ekspozycję towaru.

Tutaj będą referencje