Telefon: +48 34 372 11 88 | +48 34 372 73 33 | biuro@ecostand.pl
Język: Polski ▼
Aktualności

Kompleksowe stoiska handlowe !

Autor |16.06.2016

Drodzy Państwo!

ECOstand to nie tylko stojaki reklamowe! Wraz z rosnącymi oczekiwaniami klientów poszerzamy swoje działania. Przedstawiamy projekt stoiska handlowego dla firmy  BENEDICTUS-MEMES Sp.z 0.0

Z nami możecie wiecej !

Jesteście ciekawi naszych nowości? Zapraszamy na  https://www.facebook.com/ECOstand.ekologiczne.stojaki.reklamowe/ mogą tam Państwo zobaczyć bieżące realizacje!

Jednocześnie informujemy, że:

PL    Właścicielem praw autorskich do niniejszego projektu jest ECO Stand, G.K. Studio Gustaw Kubara. Wszelkie kopiowanie i rozpowszechnianie niniejszego projektu, jak również realizacja ekspozytorów według tego projektu bez zgody ECO Stand, G.K. Studio Gustaw Kubara stanowi naruszenie autorskich praw majątkowych przysługujących ECO Stand, G.K. Studio Gustaw Kubara, mogące skutkować odpowiedzialnością cywilną i karną.

ENG    The owner of copyrights to this design […]

BioKurier.pl

Po raz kolejny BioKurier zauważa naszą działalność

Autor |31.07.2015

„Prosta sklejka pozwala fachowcom i projektantom z Ecostand stworzyć oryginalne, przyciągające uwagę konsumentów standy i ekspozytory, po które sięga coraz więcej producentów i właścicieli ekosklepów. Aktualnie trwa wakacyjna promocja…”

Tak zaczyna się wywiad przeprowadzony z Sergiuszem Koteckim Managerem naszej firmy. Podkreślił on między innymi zasady panujące w naszej firmie oraz zamiesił informację o samym procesie produkcyjnym. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z pełnym materiałem na stronie:

BioKurier .pl – Ekologiczne szybkie i tanie!

Regulamin promocji oraz informacje dotyczące promocji dostępne na:
Promocja „1 grosz!”
Regulamin Promocji „1 grosz!”

EcoStand sponsorem MAZURY GRAND SLAM 2015

Autor |10.08.2015

Z przyjemnością możemy Państwa poinformować, że marka EcoStand po raz kolejny wspiera SWATCH FIVB World Tour MAZURY GRAND SLAM. Chodź od tego roku została zmieniona nazwa dzięki tytularnemu sponsorowi jakim jest ORLEN na MAZURY ORLEN GRAND SLAM.

Nasza firma wspiera Grand Slam mię dzy innymi gadżetami reklamowymi oraz drukiem i wykonaniem podziękowań.
Zapraszamy wszystkich na  turniej MAZURY ORLEN GRAND SLAM, który odbędzie się od dnia 13-19 sierpnia.

Certyfikat FSC

Autor |26.08.2015

Forest Stewardship Council® (FSC)

FSC jest certyfikatem przydzielanym produktom leśnym, drzewnym takim jak okna, drzwi, meble, pokrycia podłogowe, instrumenty muzyczne, papier jak również dla produktów bezdrzewnych pochodzenia leśnego takich jak orzech brazylijski, syrop klonowy czy kauczuk. Zasięg działalności certyfikatu zawiera jedynie pierwszy etap cyklu produkcji tj. zdobycie surowca.
Przeszło 148 mln ha lasów na świecie ( tj. ok 5 razy więcej niżeli wynosi powierzchnia Polski) jest aktualnie certyfikowanych według standardów FSC i aż 21 tys. przedsiębiorstw branży papierniczej oraz drzewnej dysponuje tymże certyfikatem ( stan z listopada 2011r).
Certyfikat FSC stworzony został w 1994r. poprzez międzynarodowa organizacje, która skupia społeczne […]

Regulamin promocji „1 grosz!”

Autor |24.07.2015

Regulamin promocji
„1 grosz!”
I. Słowniczek użytych pojęć
Terminy użyte w niniejszym regulaminie, o ile z konteksu nie wynika inaczej, otrzymały następujące
znaczenie:
1. Organizator – G.K. Studio Gustaw Kubara z siedzibą w Częstochowie przy ul. Jadwigi 141.
NIP 573-22-95-67
2. Placówka – Biuro firmy G.K. Studio Gustaw Kubara działające pod marką EcoStand przy
ulicy Mielczarskiego 21/23 w Częstochowie.
3. Promocja – Promocja „1 grosz!”, której zasady określone są w niniejszym regulaminie.
4. Produkty – wykonane przez firmę G.K. Studio ekspozytory reklamowe
5. Ustawa – ustawa z dnia 19 sierpnia 2011r. O usługach płatniczych (Dz. U. z 2011r. Nr 199
poz. 1175 ze zm.);
II. Zasady ogólne
1. Promocja obowiązuje w Placówce oraz […]

ECOstand na sportowo

Autor |31.10.2014

Sport zawsze był i pozostanie ważny dla ECOstand. Jeden z naszych najnowszych projektów został stworzony z myślą o zawodnikach AZS Częstochowa. Ekspozytor mały na 6 butelek wody nazwany koszyczkiem jest trwały, funkcjonalny i wytrzymały. Mobilność to wygoda, którą zapewnia Marka ECOstand.
Podczas meczu liczy się szybkość, intensywność gry w połączeniu ze skuteczną regeneracją w trakcie przerw sprzyja osiąganiu coraz lepszych wyników.
Koszyk można wykorzystać zarówno do zaopatrywania zawodników w wodę jak i soki. Przeznaczenie tego typu stojaków może być różnorodne, a granicą jest jedynie wyobraźnia.

Targi Poleko – Konkurs ECO Design

Autor |10.10.2014

Konkurs ECO DESIGN

Zakwalifikowaliśmy się do uroczystej gali w konkursie ECO DESIGN, skierowanym do producentów, dystrybutorów i usługodawców, których produkty wpisują się w nurt projektowania ekologicznego. Konkurs objął patronatem minister środowiska, Maciej Grabowski. Finałowe rozwiązania zostaną zaprezentowane na specjalnej wystawie podczas targów POLEKO 2014, które odbędą się między 14 a 17.10. 2014 r.

Jury, w skład którego wchodzą eksperci z dziedziny ekologii i wzornictwa, ocenili zgłoszenia według takich kryteriów, jak m.in: zastosowane rozwiązania proekologiczne, dobór materiałów, innowacyjność czy funkcjonalność.

14 października spośród finałowych produktów jury wyłoni laureatów, którzy otrzymają dyplomy z rąk Ministra Środowiska.

ECOstand będą mogli Państwo znaleźć w Pawilonie 5 na […]

TARGI TAROPAK 2014

Autor |23.09.2014

Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Logistyki TAROPAK odbędą się w dniach 29.09.- 02.09.2014 w Poznaniu. Od ponad 20 lat w wydarzeniu tym biorą udział firmy z wielu gałęzi przemysłu w tym poligraficznego i reklamowego. Wystawcy zjeżdżają się z całego świata, a goście mają okazję zapoznać się z produktami z niemalże 40 krajów.

Nasza Firmę ECOstand znajdziecie Państwo w Pawilonie nr 4 (stoisko: 76). Goście, którzy odwiedzą nasze stoisko będą mieli okazję zapoznania się z cieszącą się dużą popularnością marką oraz nowymi możliwościami produkcyjnymi Firmy.Wystawione nowe unikalne projekty stworzone dla naszych klientów oraz konsultacje z doradcami o zaprojektowaniu indywidualnego ekspozytora reklamowego […]

Ekspozytory dla wyjątkowych produktów

Autor |22.07.2014

Oto nasze nowe stojaki reklamowe dla Firmy Chimpanzee doskonale komponują się ze stoiskiem zaprojektowanym przez Producenta wyjątkowych batonów ekologicznych. Ekspozytory z ekologicznej sklejki z nadrukiem wykonanym tuszem światłoutwardzalnym dopuszczonym do kontaktu z żywnością idealnie dopasowują się do polityki Firm zajmujących się produkcją żywności organicznej. Nasz zespół projektantów w koordynacji z doradcami zawsze dokłada wszelkich starań, aby spełnić najśmielsze oczekiwania klientów.

EcoStand team mistrzem Polski!

Autor |30.04.2014

Przez dwa dni w Hali Sportowej Częstochowa odbywały się Międzybranżowe Mistrzostwa Polski Firm i Zakładów Pracy w siatkówce. Najlepszym zespołem okazała się Ecostand Częstochowa.Mistrzostwa od lat cieszą się wielką popularnością wśród amatorów siatkówki i gromadzą na starcie bardzo dużą ilość drużyn z całego kraju. Tym razem w zawodach wzięła udział rekordowa liczba zespołów. O mistrzowski tytuł rywalizowało 31 drużyn na czterech boiskach. Uczestnicy byli pod ogromnym wrażeniem częstochowskiego obiektu.

Wyniki

ćwierćfinały: Hutchinson Żywiec – Remagum Mysłowice 0:2 (28:30, 18:21), WSK PZL-Rzeszów – Ecostand.pl 1:2 (22:20, 18:21, 9:15), Technokabel Szreńsk – 10 BKP Świętoszów 2:1 (17:21, 21:19, 15:9), Play Warszawa – Eko-Jumir […]

Biokurier pisze o EcoStand

Autor |29.04.2014

Biokurier pisze o EcoStand
„Bardzo często zdarza się, że usprawnienia logistyczne nie idą w parze z ekologią, ale w przypadku ekspozytorów i opakowań, które ze sklejki przygotowuje firma Ecostand jest inaczej. Odwiedziliśmy ich stoisko podczas Targów Regionalia.
– To bardzo dobre rozwiązanie zarówno pod względem ekologicznym jak i praktycznym. Każdy stand przygotowujemy na indywidualne zlecenie, dopasowując go pod potrzeby klienta. Można go łatwo zdemontować i spakować w karton, który bez problemu zapakujemy do samochodu. Całość wykonana jest z sklejki. Jest to materiał bardzo trwały i w 100% podlega recyklingowi – zapewniają przedstawiciele firmy.

Loga, zdjęcia i wszelkie materiały graficzne znajdujące się na standach […]

Czas zmian! Nowy EcoStand

Autor |24.04.2014

Zmiany na lepsze w EcoStand
W każdej firmie przychodzi czas w którym trzeba dokonać zmian. Elastyczność to podstawa działania na rynku. Przez cały okres naszej działalności zbieraliśmy i zapisywaliśmy Państwa uwagi i propozycje. Dzięki temu zwiększyliśmy zatrudnienie oraz co najważniejsze, powiększyliśmy park maszynowy! Teraz wszystkie realizacje wykonujemy szybciej i sprawniej. Zespół projektantów w koordynacji z doradcami będzie starał się spełniać najśmielsze oczekiwania klientów.

Oprócz tego prezentujemy nową lepszą stronę internetową. Bardziej przyjazną użytkownikom oraz nowy logotyp pod którym będziemy się już wszędzie pojawiać 🙂

Regionalia 2014

Autor |24.04.2014

Targi Regionalia 2014
 Regionalia to targi produktów regionalnych oraz tradycyjnych. Co roku wystawiają się firmy zajmujące specjalne miejsce w swoich kategoriach. Między innymi można znaleźć lokalne browary prezentujące wszelakie odmiany piw.  Niesamowite wyroby rzemieślnicze takie jak koronki z Koniakowa czy swojskie wyroby mięsne.
EcoStand zajmował wyjątkowe miejsce. Jako jedyni prezentowaliśmy nasze ekologiczne ekspozytory i produkty. Na stoisku zostały zaprezentowany nowe materiały oraz możliwości produkcyjne firmy. Dla gości przygotowane były okazjonalne podkładki pod kubki. Ale o tym więcej w przyszłości 🙂

Ecostand na Facebooku